Výstava na Mělníku

Má velká výstava obrazů v Mělníku je už dnem 12.2.2023 minulostí.

Petr Pěnkava

Prý vás bylo na výstavě i na vernisáži mnohem víc než je obvyklé. Posílám poděkování za to, že jste v tomto hojném počtu vážili cestu a věnovali svůj čas ke shlédnutí mé tvorby.

Obzvláště děkuji těm kteří mé malování odměnili i vzkazem nebo dojmem do Návštěvní knihy. Těch je také výrazně víc než je obvyklé a jeden jako druhý jsou moc milé.

Zde v tomto poděkování opomenu ty vzkazy které se týkají přímo mé osoby i když bych rád na každý jednotlivě odpověděl, ale dovolím si zde citovat několik zápisů které se týkají především toho co se svým malováním snažím vyjádřit. A moc si těchto zvěčněných dojmů vážím.

Krásně malujete, s nadsázkou a humorem. Je to léčivé… A víte co to udělalo s mojí ženou? Rozesmálo jí to. Za to Vám potřít náš velký dík.

Dopoledne nic moc. Odpoledne v muzeu s obrazy p. Pěnkavy – jsem zase ráda na světě. Díky.

Výstavy p. Pěnkavy jsou vždy úžasným zážitkem nejen vizuálním, ale též emocionálním. Spojení krásy s neotřelým důvtipem…

Nejkrásnější nápad dnešního dne – vzít manžela na Vaší výstavu. Společně jsme se bavili a užili si to……

Děkuji za pohlazení na duši. V dnešní době ozdravující….

Příjemné, pozitivní, vtipné a občas i nutící k zamyšlení…

Vaše výstava je velmi inspirující, humorná i kreativní. Naše žáky z 3. třídy velmi bavila i inspirovala. Ve třídě určitě něco podobného zkusíme. Patří Vám velký dím a prosím vystavujte častěji. (Má poznámka: obzvláště potěšující vzkaz.)

Nádhera. Nechtělo se nám vrátit do přítomnosti…..

To je pouze drobná ukázka vzkazů s této výstavy. Pro mne jediná ale důležitá odměna a také motivace proč malovat dál.

14.2.2023 Petr Pěnkava